З 1-15 грудня Бюро технічної інвентаризації не буде приймати документи на реєстрацію прав власності.

Це викликано тим, що з 1 січня набуває чинності Постанова про нові правила реєстрації нерухомості.
Як розповіли експерти практичного семінару, в прес-центрі ІА ЛІГАБізнесІнформ, з 1 грудня регіональні БТІ, а з 15 — київське будуть відмовляти клієнтам у реєстрації прав на нерухомість.
Як повідомлялося раніше інформаційним агентством ЛІГАБізнесІнформ від 17.11.11. Цитата: «Мінрегіонбуд готує законопроект про створення ринку послуг з проведення технічної експертизи і розрахунку інвентаризаційної вартості об’єктів нерухомості. Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк. Проект готується в рамках виконання доручення президента Віктора Януковича щодо демонополізації повноважень бюро технічної інвентаризації (БТІ ). »
«Очікується колапс і призупинення роботи ринку. Ми радимо нашим клієнтам відкласти реєстрацію угод і прав на нерухомість до початку березня», — заявив партнер ЮФ Ільяшев і партнери Максим Копейчиков.
Експерт Всеукраїнської Ліги БТІ Дмитро Павленко припустив, що держава відкладе передбачувані нововведення. »Право на власність, якщо є така можливість, краще зареєструвати до 1 грудня. Теоретично БТІ має приймати документи до 31 грудня, практично вони цього не роблять«, — зазначив він.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до БТІ припинить прийом документів на реєстрацію прав власності
  1. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

    !!

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>