Проект рішення виконкому Харківської міськради про підвищення з 1 січня 2012 року тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій опубліковано у спецвипуску газети Харківської міськради «Харьковские известия».

У Харкові мають намір підвищити квартплату з нового року — проект рішення.

Як передає Інтерфакс-України, проект рішення передбачає виключення з тарифу плати за вивезення сміття, тому що ця послуга буде оплачуватися окремо. При цьому тарифи на послуги з утримання житлових будинків і прибудинкових територій для будинків комунальної форми власності встановлюються по кожному будинку окремо, залежно від запланованих кількісних показників послуг, які фактично повинні надаватися для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного та технічного стану будинків та прибудинкових територій . В аналізі рішення йдеться, що необхідність затвердження нових тарифів обумовлена ​​зростанням основних складових собівартості утримання житлового фонду, що стався з часу затвердження нинішніх тарифів у лютому 2009 року. «Мінімальна заробітна плата, встановлена ​​чинним законодавством виросла більше, ніж в 1,6 рази — з 605 грн до 991,33 грн … Ціни на основні матеріали, які використовуються для технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного, гарячого водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, мереж електропостачання, технічного обслуговування ліфтів зросли від 1,5 до 2,7 разів «, — говориться в повідомленні. Також в аналізі сказано, що, виходячи з вищевикладеного, діючі тарифи вже не відшкодовують економічно обгрунтованих витрат на надання послуг. У документі зазначено також, що збитки КП Жилкомсервіс за 9 місяців 2011 року склали 53,281 тис.грн. Проект рішення виноситься на обговорення харків’ян, так як за законом рішення про підвищення тарифів приймається тільки після обговорення його громадськістю. Зауваження та пропозиції до проекту рішення виконкому приймаються в Харківській міськраді в письмовому вигляді протягом одного місяця з дня його опублікування. Раніше вже повідомлялося, що міністр ЖКГ заявив, що зміни в Житловому кодексі не приведуть до зростання квартплати.

Нагадаємо, 25 жовтня Президент України Віктор Янукович повернув зі своїми пропозиціями для повторного розгляду парламентом Закон України від 6 жовтня 2011 № 3825-VІ Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР щодо визначення житлової та загальної площ об’єкту житлової нерухомості.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>