З усіх секторів ринку нерухомості в Україні, сегмент торговельної нерухомості виявився найбільш стійким до впливу економічної кризи 2008-2009р. Він буде демонструвати подальше зростання в середньостроковому періоді після стабілізації економічної ситуації в Україні і в світі.

Такі прогнози висловили аналітики DTZ в огляді ринку торгової нерухомості в Україні. Незважаючи на те що зберігаються ознаки економічної кризи і відносно низький рівень доходів населення в країні, потенціал ринку торговельної нерухомості в Україні залишається високим, вважають вони. Це переважно пов’язано з нерозвиненістю ринку з точки зору якості об’єктів торгової нерухомості і представлених форматів, розміром країни, високою щільністю населення, високою чутливістю населення до модних тенденцій і торговим маркам, а також їх схильністю до витрат. Для більшості девелоперів та інвесторів, що оперують на українському ринку, сектор торгової нерухомості є і, з високою ймовірністю, буде залишатися найбільш цікавим, особливо, що стосується потенційних можливостей у містах з населенням більше 750 000 чоловік, припускають аналітики. У недавньому часі на ринку торговельної нерухомості в Києві і інших містах-мільйонниках були відновлені роботи по ряду масштабних проектів. Якщо ці об’єкти будуть зведені і відкриті відповідно до заявлених термінами, до кінця 2013 року загальний обсяг ринку торговельної нерухомості в Україні істотно збільшиться, кажуть в DTZ. Як результат, загальна привабливість українського ринку торгової нерухомості для торгових мереж збільшиться, але потенційне посилення конкуренції в сегменті, швидше за все, призведе до корекції орендних ставок убік зниження. Найбільш істотне зниження орендних ставок очікується в класі неякісних торгових центрів «першого покоління», зазначено у звіті.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Потенціал ринку торговельної нерухомості в Україні залишається високим
  1. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

    %

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>