Регіональна рада підприємництва столиці запропонувла своїм колегам з регіонів приїхати в столицю 1 і 2 грудня на Саміт міської нерухомості та інфраструктури City Expo, щоб ініціювати збільшення росту стандартам якості життя при містобудуванні.

Регіональна рада підприємництва пропонує для підвищення рівня комфортності життя в столиці прийняти більш високі соціальні стандарти якості. Як заявила директор української логістичної асоціації Олена Максимчук, мінімальна концентрація соціальних об’єктів (лікарні, поліклініки, школи, дитячі садки) повинна становити 10 кв. м на 10 жителів, мінімальна концентрація культурно-розважальних об’єктів (кінотеатри, розважальні центри, театри, галереї, басейни, спортивні центри) 7 кв. м на 10 жителів. Мінімальна концентрація торгових площ — 3 кв. м на 10 жителів.
Тільки в разі прийняття таких показників підвищиться рівень комфортності проживання в містах, оскільки інфраструктура буде в радіусі досяжності для мешканців мікрорайонів. Особливе питання-будівництво бізнес-інфраструктури. Наприклад, наявність хоча б одного сучасного бізнес-центру на Лівому березі створило б тисячі робочих місць і знизило б безпосередньо навантаження на транспортні артерії столиці в години-пік.
Якщо ці ініціативи будуть почуті, то країну очікує чергова будівельна революція на околицях мегаполісів, які раніше планувалися виключно, як «спальні» мікрорайони.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Регіональна Рада Підприємництва чекає мерів і архітекторів міст на саміті Сіті-Експо, що би дізнатися про нові стандарти життя в країні
  1. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

    =

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>