На сьогоднішній день по всій Польщі чекає покупців більше 60 тисяч нових квартир.

Але попит на житлову нерухомість як і раніше падає, і аналітики підрахували: щоб знайти покупців для всього цього житла, може знадобитися до 20 місяців.

Як пише Warsaw Business Journal, фахівці з нерухомості радять потенційним покупцям використовувати цю ситуацію на ринку на свою користь і домовлятися про більш низьку ціну з забудовниками і девелоперами житлових проектів. До речі, у Варшаві — у порівнянні з 2007 роком — квадратні метри подешевшали на 10,5%.

За словами експертів польської консалтингової компанії в сфері нерухомості Reas, «ми спостерігаємо стійке зростання числа квартир, пропонованих забудовниками, але попит за ними просто не встигає».

На початок осені іпотечна ставка в Польщі становила 5,25-5,85%. Польські банки перестали видавати іпотечні кредити у швейцарських франках, збираються припинити видачу іпотеки в євро, і незабаром ці операції будуть проводитися тільки в польських злотих.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до У Польщі зростає кількість непроданих квартир
  1. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

    Ъ

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>