У 2012 році операції купівлі-продажу нерухомості значно подорожчають.

Засновник бюро нерухомості «Логутенко і партнери» Сергій Логутенко вважає, що законодавчі зміни, пов’язані з ринком нерухомості, спрямовані на те, щоб збільшити надходження до бюджету з фізичних осіб.
Про це він заявив на прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро». «У 2012 році значно підвищиться вартість оформлення угод купівлі-продажу нерухомості.
Це відбудеться через те, що з ринку піде поняття «балансова вартість», а замість нього прийде поняття «реальна, справедлива ціна».
Оцінка, яку проводять експерти, теж стане ринковою. А значить, у договорах буду фігурувати не 50 тис грн, а суми від 100 тис грн і вище. Якщо навесні попит на ринку нерухомості як і раніше буде низьким, то й ціни не зміняться. Якщо ж попит підвищиться, то ціни підуть вгору », — сказав він.
Сергій Логутенко порадив потенційним покупцям звертатися до професіоналів на ринку нерухомості, щоб уникнути шахрайства.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>