Скільки ж подібних об’єктів знесли, управління мовчить.

Кожен другий будинок, побудований без необхідних документів, вдалося узаконити. Такі дані містить офіційна відповідь Головного управління містобудування та архітектури Київської міської ради на запит ІА «НАШ ПРОДУКТ».
Як повідомлялося раніше інформаційним агентством Багнет від 17.10.11. Цитата: «Як узаконити самобуд в Києві, і чому жителі столиці віддають тисячі доларів за безкоштовну процедуру.»
Тільки за листопад-грудень минулого року Головне управління містобудування та архітектури отримало майже півтисячі звернень з проханням «узаконити» будинок, зведений без належного дозволу. Кожне друге клопотання — задовольнили.
У свою чергу Головного управління містобудування та архітектури не змогло відповісти на питання, скільки ж подібних об’єктів «легалізували» цього року і скільки самовільно побудованих будинків були знесені. І перенаправили відповідний запит ІА «НАШ ПРОДУКТ» до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Київській області.
Скільки ж подібних об’єктів «узаконили» цього року, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Київській області не говорить. Не відповідає інспекція і на питання про те, скільки самовільно побудованих об’єктів знесли.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до В Україні узаконити самобуд — не проблема
  1. Наталія Стеценко Наталія Стеценко:

    ;;

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>