23 листопада в НСК «Олімпійський» відбудеться перший захід Ukrainian Real Estate Club, присвячене інноваційного майбутнього ринку нерухомості України, — UREC Innovations Conference 2011.

Одним із спікерів конференції виступить Кай Фрідріх, відповідальний за діяльність компанії Paul Wurth CCo в світі в рамках проектування та девелопменту міських об’єктів, інженерії в «зеленому» будівництві та витрат на життєвий цикл компанії Paul Wurth — одного зі світових лідерів у проектуванні та управлінні нерухомістю.

Темою виступу представників компанії стануть інноваційні концепції в сфері житлової нерухомості на прикладі проекту Quarter in Luxumburg («Квартал Paul Wurth»).

Початок проекту «Квартал Paul Wurth» було покладено в 2007 р., коли компанія Paul Wurth прийняла рішення трансформувати промислову зону в центрі Люксембурга в квартал сучасної житлової та ділової забудови. Багатофункціональний проект передбачає житло для більш ніж 2,7 тис. осіб, адміністративні будівлі з 6 тис. робочих місць, а також великий торгово-розважальний центр площею 30 тис. кв.м. Загальна площа забудови складе близько 270 тис. кв.м. Новий квартал буде з’єднаний з містом трамвайною лінією. Проект планується реалізувати до 2016 р. При розробці проекту було приділено велику увагу його екологічної та енергетичної складових. Варто відзначити, що «зелене» будівництво є одним з головних напрямків діяльності компанії Paul Wurth.

Спікерами UREC Innovations Conference 2011 також стануть провідні експерти компаній Knauf Insulation, GFive Development, Укрбудконтракт, ArtBuild Hotel Group, ESTA Property Management, Siemens, ABB та інші. Міжнародні, російські та українські професіонали сфери нерухомості, які мають успішний досвід використання передових технологій в даному сегменті, обговорять найактуальніші питання інновацій на даному ринку. Метою учасників UREC Innovations Conference 2011 стане пошук шляхів застосування на практиці інноваційних концепцій в Україну та адаптації їх для місцевого ринку.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>