Група Auchan (Франція), що розвиває в світі мережу однойменних гіпермаркетів, планує навесні 2012 року почати будівництво торгово-розважального центру (ТРЦ) в Донецьку орендною площею 25 тис. кв. м і зараз займається відбором забудовника, пошуком нових земельних ділянок в Україні.

Про це повідомив агентству «Інтерфакс-України» директор з нерухомості девелоперської компанії Immoсhan, що входить до групи Auchan, Філіп Бертере (Philippe Beurtheret) в п’ятницю.

«Будівництво (ТРЦ в Донецьку — ІФ) починається навесні наступного року», — сказав Ф. Бертере, присутній на I Головному саміті інфраструктури та нерухомості міст України в Києві 1-2 грудня.

За його словами, будівництво ТРЦ заплановане в північній частині міста у напрямку Макіївки, біля вже існуючого гіпермаркету «Ашан». Таке розміщення нового ТРЦ на 150 магазинів дозволить збільшити існуючий (приблизно 7 млн ​​чол. у рік) потік відвідувачів.

«Ми плануємо закінчити будівництво (ТРЦ в Донецьку — ІФ) в кінці 2013 року», — сказав Ф. Бертере. При цьому він не назвав забудовника, оскільки до теперішнього часу компанія знаходиться в процесі відбору-пошуку.

Проект будівництва, зокрема, передбачає розміщення в ТРЦ 10-зального кінотеатру Multiplex.

«І ми ще в процесі покупки ділянки для розвитку нового проекту в іншому місті», — повідомив Ф. Бертере, знову не уточнивши деталі. У той же час він додав, що «це досить велика ділянка, більше 10 га».

Крім цього, сказав представник Immoсhan, в планах компанії — придбання ще кількох ділянок землі приблизно такої ж площі.

«У найближчий, думаю, рік, ми ще будемо купувати ділянки в різних містах України», сказав він агентству.

Торгова група Auchan створена в 1961 році, є одним з найбільших світових роздрібних операторів.

Свій перший гіпермаркет група відкрила в Україні в кінці березня 2008 року і на сьогодні налічує їх вісім: чотири — в Києві, по одному — в Донецьку, Кривому Розі, Запоріжжі та Львові.

Згідно з офіційним сайтом групи Auchan, станом на 31 серпня 2011 року вона об’єднувала 1331 гіпер-і супермаркет в 12 країнах світу зі штатом 262 тис. чол.

Оборот групи за 2010 рік склав EUR42, 5 млрд.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>