Міністр регіонального будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк запевняє, що проблем у діяльності БТІ у зв’язку з новими правилами реєстрації прав власності не буде.

Про це він сказав сьогодні журналістам на брифінгу.

«За БТІ як не було проблем, то їх і немає. Зараз БТІ виготовляє документи, і реєструє їх, з 1 січня 2012 року вступає в силу закон, і вони не будуть реєструвати. Все. Вони зроблять свою роботу, а людина це візьме і в державному органі юстиції зареєструє. Немає ніяких питань «, — сказав Близнюк.

«Крім цього, ми запропонували схему, коли буде не один виконавець, БТІ, а буде демонополізована ця система, і фахівці, у яких буде відповідний дозвіл, будуть на рівні з БТІ виконувати цю роботу. Крапка.

Нагадаємо, згідно з новим законодавством, з 1 січня 2012 БТІ будуть позбавлені повноважень з реєстрації прав власності та користування земельними ділянками, нерухомістю, а також прав на її оренду. Реєструвати речові права будуть держреєстратори, підпорядковані Міністерству юстиції. За дорученням президента України, Мінрегіонбуд своїм законопроектом вирішив пустити на «ринок БТІ» приватні компанії.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>