Відкривши газету «Ваш магазин» розділ «оренда нерухомості» можна віднайти дуже багато оголошень схожих на ось ці:

 • 1-кім. кв-ру в. Антонича, 35 кв.м., 2/9 ц., рем., меб., вел. прост. кім, ЦО, виг., вода пост., лічил., заск. балк., пом.сант., поб. тех., ТБ. холод., і-нет пр. маш., 700 грн.
 • 1-кім. кв-ру в. Довженка поч., 30 кв.м., 2 ц., балк., доб.ст., рем., виг. в кварт., прав. пл., КТБ. пр. маш., тел., холод., вода цілод., меб., все із., для прож.. мож. сімю з дітьми, студ., без посер 700 грн.
 • 1-кім. кв-ру в. Довженка, 35 кв.м., 2 ц., балк., рем., повоноц. кварт., виг., водапост., змін. сант., меб., поб. тех., МПВ, пр. маш., бр. дв., чист. під., 600 грн.

І їх безліч, як ви думаєте це власники здають квартири за такими цінами? Правильно, це обманки. Таких квартир нема і не було, ринкова ціна такої оренди складає близько 1500 гривень, а для чого тоді дають такі оголошення? Для чого витрачаються великі кошти на рекламу таких оголошень? Тому що це схема для обдурення орендарів. Ви дзвоните по телефону, і вам кажуть «все нормально, така квартира є приїдьте до нас у офіс і оплатіть наші послуги. А ми надамо вам інформацію про цю квартиру». У офісі вам прийдеться оплатити послуги агентства, не бачивши квартири. І далі на різних так званих «агентствах нерухомості» події розвиваються по різному, але фінал однаковий. Гроші ви їм віддали, а квартиру винайняти не змогли. Це шахрайство, і воно процвітає по всій країні, не тільки у Львові. Такі псевдо агентства, підривають довіру до справжніх агентств нерухомості. І люди після того як їх так «кинули» ставляться до ріелторів як до «собак». Давайте щось робити з цим.
Геть таких агентів з нашого ринку, з нашої країни, їм тут не місце!

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

8 Коментарів до Дешева оренда у Львові, обережно шахраї!
 1. Ярослав:

  а хтось пробував з ними боротись,думаю декілька юристів та висвітлиння в медіа і ця проблема усунена

  • Тарас Тарас Львович:

   Уже показували на каналі «ЗІК».
   Толку «0″ !!!

   • Треба продовжувати про це говорити, можливо написати колективний лист у газету «Ваш магазин», і інші великі газети. Так як це вони їх рекламують. 

    • Наталія Стеценко Наталія:

     Так «Ваш магазин» на цьому і заробляє. Для чого «кусати руку», яка їх годує.Це не вихід з положення. Як правило, пересічна людина, яка винаймає житло, користується цією послугою неодноразово. І, якщо один раз «попеклась» на таких інформаційних агентствах — вдруге туди не потрапить. Досвід навчить відрізняти їх від нас, сумлінних агенцій.

 2. Саша:

  Увага!Маклер Леся робить прозвонку по маклерах і представляється клієнтом (сімя без дітей),на запропонований обєкт відразу каже що порадиться з чоловіком і пробиває іі по базі.Вичислив по оголошеннях в «Ваш Магазин»,іі тел.0985217538,0638702383 «Гранд захід». 0939955536 Саша

 3. Ольга Ольга:

  І обов’язково, при кожному дзвінку до Вас від клієнта на довготривалу оренду, потрібно швидко і чітко ознайомити його з методом роботи інформаційної агенції і з умовами Вашої. Тим можно залишити при собі клієнта і відгородити його і тих самих Шахраїв від якогось непопровимого випадку. Нагадаємо в Москві був підпал такого агенства, в результаті чого загинуло чотири працівниці. Можливо і постраждалим від тої фірми клієнтам, вчинившим пожежу, дісталось від криши.
  Нагадуємо всім і кожного разу.

 4. Наталія Стеценко Наталія:

  І в «Дуокомі» така Леся є. Дуже ховалась за спину маклера, щоб її не впізнали ……0639

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>