Після першого саміту пройшло всього кілька днів, однак голова оргкомітету Олена Вдовенко вже привідкрила завісу, що обов’язково буде на наступному: — Обговорень в кулуарах дуже багато. І нам приємно, що представники міст визнають, що їм є чому вчитися один у одного. У зв’язку з цим на наступному саміті, окрім стратегій інших українських міст, буде запропоновано ознайомитися із зарубіжним досвідом.

Багато гостей з регіонів знайомі з досвідом вирішення проблем життєдіяльності зарубіжних мегаполісів, але хотіли б отримати сучасну інформацію з перших вуст. І ми раді, що Асоціація архітекторів України готова нас у цьому підтримати, запросивши архітекторів, чия репутація висока в усьому світі.
Продюсер конференцій Наталія Штик розповіла про те, що в наступному році блоки конференцій будуть збудовані за темами. Так діалог влади з бізнесом буде збудований в декількох пластах: від юридичного супроводу проектів до перерізання стрічки.

Після того, як народний депутат України Юрій Сербін відповів на величезну кількість питань, пов’язаних з неузгодженістю законодавчих норм, що регулюють розвиток міст і впливають на інвестиційний клімат, було запропоновано на засіданні профільного комітету ініціювати проведення парламентських слухань з даного питання. Крім того, інтереси бізнесу буде представляти Будівельна палата України, яку очолює Володимир Поляченко, народний депутат України та Голова Комітету ВР з питань містобудування. Не залишилося осторонь і Міністерство регіонального розвитку, яке буде представляти виконавчу гілку влади. Крім того, ми почали попередні переговори з організаціями-грантодавцями, які допомагають вирішувати точкові інфраструктурні та соціальні проблеми міст.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>