Зросла конкуренція з боку вторинного ринку. За підсумками 2011 року, на думку експертів, ринок первинної житлової нерухомості Києва відновлюється. Про це в рамках конференції Real Estate Forum 2011: Кращі стратегії просування та продажу ІАП «Столична нерухомість» дізнався від Наталії Проніної, директора з розвитку компанії Knight Frank Ukraine.

«З’явилося достатньо багато нових проектів, частина з тих, що були заморожені, зараз провели ребрендинг і виглядають досить яскраво», — зазначила експерт.

Втім, за її словами, платоспроможних покупців все ще не дуже багато. На це впливає скорочення іпотечних можливостей, а також психологічна неготовність потенційних покупців вкладати кошти в нерухомість, тим більше в первинний ринок. Тому на тлі великої конкуренції вторинного ринку, боротьба за покупця на «первинці» посилилася.

«В економ-класі для покупців визначальним є фінансова стабільність девелопера, його реноме, надійність. Тому девелоперам для залучення покупців потрібно не тільки просувати свій проект, а й активно працювати над своїм іміджем і позиціонуванням », — радить експерт.

Нагадаємо, за рік пропозиція первинного житла в Києві зменшилася.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>