Купити квартиру в столиці можна і самостійно без допомоги посередників, але тоді Вам треба бути в цьому професіоналом і знати всі тонкощі процедури придбання нерухомості.

Краще всього звернутися за допомогою до досвідченого ріелтора, завдяки якому Ви зможете заощадити час, який Ви витратите на пошуки пропозицій з продажу нерухомості в газетах, журналах та на інтернет ресурсах. Все це він зробить за Вас, а Ви будете вже самі вибирати чи варто дивитися конкретну квартиру чи ні.
Також якщо ви будете користуватися послугами агентства нерухомості, то Ви зможете позбутися й від рутинної роботи, так як при купівлі квартири у вас можуть виникнути проблеми.
При купівлі квартири Вам необхідно добре знати Київ, особливості оформлення документів при купівлі, особливості різних планувань, а також юридичні тонкощі оформлення документів. Але так як не кожен знає всі тонкощі, правила і особливості оформлення і самої процедури покупки квартири, то досвідчений ріелтор зробить все за Вас.
Ріелтор при завищеній ціні на квартиру завжди зможе влаштувати торги і знизити вартість квартири, а в крайньому випадку, навіть зможе пожертвувати частиною своїх комісійних для того щоб Ви взяли саме ту квартиру, яку Ви обрали. Але це відбувається тільки в тих випадках, коли ріелтор є відданим своїй роботі. На даний момент дуже мало ріелторів поступаються зі своїх комісійних, але все таки таке іноді трапляється, а це значить що вам дуже пощастило.
При продажі нерухомості Вам теж варто звернутися до ріелтора за допомогою. Крім того, що перераховано вище Ви ще й позбудетеся від непотрібних дзвінків, тому що якщо ви будете розміщувати свої оголошення, то вас завалять дзвінками (не варто забувати, що дуже багато людей можуть дзвонити в будь-який час доби). А при зверненні в агентство нерухомості на всі дзвінки відповідатиме ріелтор.
Також ріелтор, який добре розбирається в ситуації на ринку нерухомості зможе адекватно скласти вартість вашої квартири (деякі продавці квартир ставлять ціни на квартири «тому що вони так хочуть і їм потрібна саме ця сума», тільки потім дивуються чому немає дзвінків. Наприклад якщо реальна вартість квартири 60 тис. вони можуть виставити її за 75 тис.)
У результаті ми маємо наступне: якщо ми наймаємо ріелтора для продажу нерухомості, то з нас необхідна тільки квартира, а ріелтор вже складе ціну, розмістить рекламу, буде відповідати на всі дзвінки, допоможе оформити документи та довідки, знайде покупця і допоможе провести операцію купівлі- продажу, а якщо буде необхідно, то допоможе Вам знайти квартиру натомість.

Дуже багато хто задається питанням, за що покупець повинен платити ріелтору?
Ріелтор отримує комісію за свою роботу. По вище перерахованим діям, які здійснює ріелтор можна зробити висновок, що все-таки їм є за що отримувати комісію з покупця нерухомості.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>