Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким процедура надання земельних ділянок для цілей, пов’язаних з використанням надр, помітно спрощується.

Земельний кодекс зміни

За цей закон, доопрацьований з урахуванням деяких пропозицій депутатського корпусу і президента України, проголосували 245 депутатів з 305 присутніх (при необхідності 226 голосів).
Земельний кодекс України отримав відповідно до прийнятого закону зміни, що передбачають відсутність необхідності узгодження місця розташування об’єкта містобудування в тому випадку, якщо вилучення земділянок під будівництво міських об’єктів проводиться відповідно до землевпорядної або містобудівною документацією (проекти детального планування, генплани населених пунктів, техніко-економічні обгрунтування охорони та використання земель адміністративних одиниць, проекти, пов’язані з благоустроєм територій), у разі використання земних надр згідно спеціальними дозволами (ліцензіями) або при обслуговуванні та розміщення об’єктів, що відносяться до видобутку корисних копалин.
Цей закон був прийнятий ще в липні цього року, але президент ветував його і повернув до ВР зі своїми поправками у вересні. Народні обранці розглянули ці поправки, і прийняли законопроект з урахуванням президентських і депутатських пропозицій.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>