Кемпінг-парк зможе прийняти до чотирьох тисяч уболівальників.

У Донецьку побудують кемпінг-парк для вболівальників, які приїдуть на матчі «Євро-2012». Під ці цілі донецька влада виділила в оренду на 49 років ділянку площею 15 гектарів.

При тому, що, за словами проектного менеджера донецького «Кемпінг-парку 2012» Геннадія Хвалюна, безпосередньо наметове містечко займає 8 гектарів землі.

Кемпінг-парк створять недалеко від центру Донецька, відстань від нього до «Донбас-Арени» складе 12 км. У наметах зможуть розміститися 3-4 тис. чоловік.

«Кожен намет — шість на шість метрів і буде ділитися на чотири кімнати. У кожній кімнаті ми плануємо розмістити по три людини. При бажанні гостей, ми можемо поставити по два ліжка », — розповів Геннадій Хвалюн.

На території кемпінг-парку будуть працювати пункти харчування, розважальні зони, 70 душових і туалетів, спортивні майданчики, футбольні поля, волейбольні майданчики. Також передбачені місця для людей, які приїдуть з власними наметами, автобудинками і кемперів. У таборі будуть працювати 70 душових і 70 туалетів. За попередніми розрахунками табір будуть обслуговувати 700 осіб.

Приблизна вартість проекту 20 мільйонів гривень.

Після «Євро-2012» на місці кемпінг-парку планують розмістити оптовий ринок сільгосппродукції і залишити парковку.

Керівництво кемпінг-парку підтвердило озвучену раніше інформацію про те, що ліжко-місце в наметі буде коштує 30 євро на добу з людини. Щоб встановити власну палатку, необхідно буде заплатити 7-10 євро, а стоянка автомобіля обійдеться в 15-20 євро.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Під наметове містечко на «Євро-2012» донецька влада виділила землю на 49 років
  1. Ольга Ольга:

    Ліжко-місце в НАМЕТІ 30 євро на добу з людини.

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>