Прокуратурою Голосіївського району Києва порушено кримінальну справу за фактом службової недбалості посадових осіб КП «ЖЕО-105», з вини яких заподіяно шкоду київській громаді на суму понад 3,6 млн грн. (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Як повідомляють у прокуратурі, дана справа порушена за підсумками перевірки, в ході якої встановлено, що посадові особи КП «ЖЕО-105» не провели достатніх заходів, спрямованих на підписання актів звіряння з АЕК «Київенерго», а також не провели перерахунок комунальних платежів населенню за опалювальний період з 01.05.2008 по 30.04.2010 року.

У результаті жителями Голосіївського району столиці надлишково сплачені грошові кошти на суму понад 3,6 млн грн., Кажуть у прокуратурі.

Варто зазначити, що Кримінальним кодексом України за такий злочин передбачено максимальне покарання до 5 років позбавлення волі.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>