Для поповнення житлового фонду України потрібно щороку будувати квадратний метр квартир на одного жителя держави. У минулому році в Китаї, наприклад, побудували 1,3 мільярда кв.м. житла. Загальної реальної статистики в Україні ще немає, але по Києву статистичні дані говорять, що в тримільйонному мегаполісі торік побудували 1200000 кв.м., що з помпою піднесли, як справжній прорив і велике досягнення в будівельному секторі економіки.

Своє житло є заповітною мрією будь-якої людини. Сьогодні тільки рівень достатку визначає цю можливість. Лише за свої «кровні» проста людина може в даний час поліпшувати свої житлові умови. І кількість квадратних метрів на душу населення його сім’ї та потомства залежить тільки від рівня достатку і власних заощаджень. 

У боротьбі за власні квадратні метри перше, куди потрапляє кожен покупець квартири в Києві — це обійми ріелтора. Причому, якщо щось не те станеться з його вкладеннями в нерухомість, то клієнт завжди залишається не правим. Так склалося в нашій країні. Сумно, але факт! Рієлтор не несе практично ніякої відповідальності за вчинений правочин, і якщо щось не так, то, як прийнято говорити, вибачайте … Максимум, що він втрачає — це комісійні від операції.

У багатьох ще на слуху грандіозні афери на житловому ринку, відгомони яких миготять у новинних стрічках і до цього дня. Немає сенсу персоніфікувати тисячі ошуканих вкладників та ятрити «рани» постраждалих. Від того, що ми почнемо перераховувати минулі афери «поіменно», нічого тепер не зміниться. Єдине, що можна стверджувати впевнено, будь-яка афера прорахована покроково і є підсумком чітко вивірених дій. Вона є плодом роботи талановитого у своєму роді ініціатора з аналітичним складом розуму.

Природно, такі випадки поодинокі, але вони повинні навчити людей ретельно вибирати об’єкти інвестування. Житловий ринок влаштований так, що в трикутнику інвестор-посередник-забудовник будь-яке з слабких ланок зможе порвати ланцюжок. До тих пір, поки є люди, які бажають заробити на перепродажі квартир в Києві, будуть існувати і аферисти, які злітаються в нерухомість, як мухи на мед. Ми не говоримо про тих, хто купує квартири в Києві для себе. Реально оцінюючи ситуацію, можна з повною впевненістю стверджувати, що таких людей рівно стільки ж, хто купує квартири в новобудовах для перепродажу або для оренди квартир у Києві. Як це не дивно, але навіть навмисні затримки строків будівельних робіт або невиконання обіцянок з боку забудовника або посередника на етапі, коли будинок ще не зданий в експлуатацію, ще жодного разу не викликало шквалів протесту і праведного гніву споживачів. Це відбувається тому, що при вирішенні цих питань через суд, будівництво об’єкта просто заморожується до рішення суду. А, знаючи нестабільність сьогоднішніх часів, громадяни хочуть заселитися в свої квартири в Києві в найкоротші терміни. Тим більше ніхто не хоче натомість квартир отримати назад свої кошти, які за час будівельних робіт будинку вже знецінилися. Причому, знецінюються вони в цій ситуації тричі: внаслідок інфляції, через те, що були заморожені і не «працювали», приносячи прибуток, і від того, що житлоплощі на час завершення будівельних робіт коштують відсотків на 20 — 30 дорожче, ніж вкладалося в них на початку будівництва. Ось і виходить, що покупець буде мовчати до останнього, аби швидше отримати свою квартиру.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>