Те, що будувалося в 2007 році, в 2011 році вже не затребуване оскільки ринок змінився. Про це повідомив Костянтин Пустовалов, консультант, департаменту інвестиційних послуг Colliers International під час конференції: «Які проекти нерухомості будуть фінансуватися в 2012 році».

За словами експерта, українські девелопери спочатку неправильно підходили до реалізації проектів. Вони спочатку купували земельну ділянку, а потім вирішували, що на ній будувати. В результаті, такі об’єкти сьогодні не купують і не орендують.

«Успішним проект буде, якщо спочатку концепція та ідея створення проекту базується на тенденції ринку. Тому девелопер спочатку повинен вирішити, якою буде концепція, визначить, що він хоче будувати, потім купує землю, проектує. Також на успішність впливає й використання якісних будівельних матеріалів », — говорить експерт.

Раніше повідомлялося, що інвестори будуть вкладати гроші в будівництво житла, готелів і ТЦ.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>