Іноземці почали масово скуповувати елітне житло в Україні. А головними покупцями українських квадратних метрів стали росіяни.

За останній місяць кількість таких угод зросла на 10%, повідомляє ТСН.

Найбільшим попитом користуються новобудови в центрі великих міст — Києва, Одеси, Львова, Дніпропетровська — вартістю переважно до 100 тисяч.

Ріелтери запевнили, що Алла Пугачова, Авраам Руссо, Стас П’єха та Діана Арбеніна вже підшукують житло в Україні. Зіркам подобається український клімат і спокій, а насамперед — ціна, яка після кризи відчутно впала, особливо на елітне житло.

Між тим, російські бізнесмени вже давно придбали собі елітні квартири. Вони вже придбали чимало комерційної нерухомості — магазинів і офісів, розповіли аналітики.

«Відповідно, і бізнес пішов до нас. Тож тепер йде тенденція до купівлі квартир», — повідомив один із експертів.

Саме російський бізнесмен купив одні з найдорожчих апартаментів у центрі української столиці — за 3,5 мільйона доларів.

Від росіян не відстають поляки, американці і британці, які купують квартири за ціною від 100 тисяч і з кількістю кімнат не менше 3-х.

Одночасно, німці, греки і австрійці елітне житло в столиці орендують в середньому по 3-4 тисячі доларів на місяць. Правда, відреставровані «сталінки» і «царські» будинки на Хрещатику або Подолі останні місяці частіше пустують — адже попит поширюється переважно на новобудови.

Якщо наше житло купується іноземцями, значить, наша країна має інвестиційну привабливість, а слідом за цим йде і збільшення доходів населення, запевняють експерти.

Однак переживати, що іноземці скуплять все хороше житло, не варто, оскільки пропозиція все ще вище попиту. Проблемою залишається тільки зарплата рядового українця, якому гроші на шикарні апартаменти треба збирати мало не цілу вічність.

Зате діти чиновників можуть дозволити собі елітне житло навіть за австрійськими цінами. Житло сина Миколи Азарова розташоване в одному з престижних районів Відня. Ціна на нерухомість в Вісімнадцятому районі австрійської столиці становить 3,1 — 4,7 тисячі євро за квадратний метр. Тут розташовані переважно приватні вілли, однак є й невеликі будинки з квартирами. Олексій Азаров зареєстрований саме в окремому маєтку.

Варто також сказати, що за оцінками ізраїльських ріелторів, щорічно кілька десятків мешканців України купують квартири в Ізраїлі. І якщо серед громадян європейських країн і США найбільш затребувані трикімнатні квартири вартістю близько 250 тис доларів у стандартних новобудовах, то українці, які можуть дозволити собі жити на березі моря в розкішних апартаментах, націлені виключно на квартири класу «люкс».

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>