Ви знаєте, де знаходиться республіка Вануату? Правильно, в південно-західній частині Тихого океану — на архіпелазі Нові Гебріди.

Eratap

Eratap

Меланезійська держава Вануату простяглася по океану на 1176 км, але площа суші складає всього 12,4 тис. кв. кілометрів. Найближчі сусіди: Соломонові Острови — в 170 км на північ, Нова Каледонія — в 230 км на північний захід, Фіджі — в 800 км на схід, і, нарешті, Австралія — ​​в 1750 км на захід.

Архіпелаг Нові Гебріди складається з 83-х островів і острівців. Один з них — острів Ератап, який має другу назву Кастевей, продається за 1,25 млн. австралійських доларів (або за 1,26 млн. американських).

Острів Eratap знаходиться всього в 6 км (20 хвилин на катері) від столиці Вануату Порт-Віла і приблизно в 1350 м від острова Ефате, якраз навпроти курорту Eratap Beach Resort. Площа райського острова Ератап становить 5,6 га. З них 3,2 га покриті заростями кокосових пальм та іншої тропічної рослинністю.

Безлюдний острів захищений грядою рифів, на його березі — близько 800 м прекрасного пляжу з найчистішим білим піском.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>