Земельні ділянки в міській місцевості площею 10 соток, а також у селищах міського типу площею 15 соток, крім того — в сільській місцевості площею 25 соток будуть оподатковуватися.

Про це в ході «круглого столу» заявила радник міністра соціальної політики та праці Світлана Воробей.

«У сільській місцевості оподатковуватися будуть земельні ділянки несільськогосподарського призначення — 0,75%, в СМТ — 0,45%, і в місті — 0,35% від їх вартості», — сказала Воробей.

Вона підкреслила, що в Конча-Заспі землі, які оформлені як сільськогосподарські але під сади і виноградники, будуть обкладатися в 0,36% з одного гектара. Але при цьому вони будуть прив’язуватися до розміщення будинків. «Якщо там побудований будинок, який підлягає оподаткуванню площею 400 кв. м і більше, то ця земля буде оподатковуватися », — додала Воробей.

За її словами, земля площею 1 га, яка підлягає оподаткуванню, буде коштувати українцеві 7-10 тисяч грн на рік залежно від місцевості. «Це кома (у податку на багатство. — Ред.), Безумовно, кома, а не крапка. Цей податок повинен розвиватися, багаті повинні брати участь і віддавати частину непотрібного свого майна тим, хто цього потребує », — сказав Горобець.

У свою чергу заступник голови Федерації профспілок України Григорій Осовий підкреслив, що громадяни, які отримують зарплату, мають у 2 рази більший від податкового навантаження, ніж ті, хто платить податок на прибуток. «Капітал несе менший внесок у соціальну скарбничку, ніж звичайний працівник. Кожен п’ятий соціальний працівник в Україні живе на рівні бідності », — пояснив Осовий.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>