Парламентарії своєю більшістю голосів проголосували за продовження повноважень Бюро технічної інвентаризації щодо права державної реєстрації прав на об’єкти нерухомості до 1 січня наступного 2013 року. За даний законопроект, який передбачає внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення реалізації прав на нерухоме майно при державній реєстрації, проголосували 266 народних депутатів.

При цьому депутати відмовилися вносити зміни в терміни державної реєстрації земельних ділянок з видачею відповідних актів. У законопроекті передбачалося продовжити цей термін ще на один рік. Народні депутати виступили з ініціативою і дорученням парламентському комітету з питань економічної політики про створення робочої групи. Ця група має здійснювати обробку всіх законодавчих пропозицій щодо питань інвентаризації об’єктів нерухомості.

Відповідно до прийнятого в першому читанні законопроекту заплановано те, що Кабінет Міністрів повинен у період до 1 січня 2013 року забезпечити створення нормативної і матеріально-технічної бази для ведення Державного реєстру прав на нерухомість і Державного земельного кадастру. Крім цього, новий законопроект вносить зміни до законів щодо забезпечення прав на нерухомість і їх обтяження.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>