Декілька днів тому у інтернеті і інших смі почала росповсюджуватись інформація про те, що нерухомість в Україні подорощає. Ось одна із таких статтей, цікаво що ви думаєте?

Всі експерти в галузі української нерухомості впевнені в тому, що зростання цін на житло найближчим часом неминуче. (Шкода але не зазначають що це за експерти) Але звідки виникла така впевненість і на чому базуються їхні беззаперечні докази? Аналітики стверджують, що ринок нерухомості стрімко розвивається, і як показує світова практика, це призведе до значного зростання цін. Великий потік інвестицій, що надійшов від іноземних підприємців, спрямований на відновлення старих житлових фондів, а це означає, що будинки зведені відповідно до європейських стандартів коштуватимуть не малих грошей.

Експерти впевнені також, що і житло економ класу та елітне житло люди будуть купувати все одно, адже ринкових пропозицій щодо купівлі продажу житла в новобудовах ще не так багато. Ніхто не сумнівається, що найдешевше житло буде розкуплено стрімко, і в свою чергу від цього будуть підніматися ціни на інше, що залишилося житло.

До 2013 року забудовники планують звести не тільки будинки житлового фонду, але і буде збільшуватися чисельність заміських котеджів і садиб. Останнім часом стало модним будувати садиби на околицях міста, і цю ініціативу мешканців підхопили й забудовники, які почали викуповувати земельні ділянки під будівництво. Це означає, що до моменту завершення будівництва, заміські дешеві земельні ділянки будуть в дефіциті і мешканці стануть купувати садиби у спекулянтів. Аналітики стверджують, що у жителів ще є шанс придбати землі, квартири, будинки ще за нинішньою ціною, адже незабаром на ринку нерухомості таких цін не буде.

Необхідно пам’ятати про те, що коли ринок починає «рухатися» вперед, йому не уникнути підвищення цін, а для того, щоб вони стабілізувалися знадобитися кілька років. Також багато пропозицій з купівлі-продажу припинені, це обумовлено тим, що спекулянти чекають нових новин на ринку і не поспішають відмовлятися від наміченого прибутку. Як відомо з останніх новин, нерухомість спочатку стане дорожчати в великих містах України, а це значить, що районів і передмість це найближчим часом не торкнеться.

Багато фахівців вважають, що ще рано говорити про відсоток підвищення цін, адже всі плани забудовників остаточно не здійснилися. Тому охочі придбати нерухомість можуть встигнути купити житло в хороших районах за привабливими цінами.

Невідомо що за експерти зробили такі висновки. Саме цікаве те, що після того як цю інформацію почали поширювати, мені почали дзвонити мої знайомі і питатись наскільки це правда. А це означає що це діє, і деякі люди справді думають що скоро нерухомість почне дорожчати. Що ви думаєте з цього приводу?

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>