В Україні готелі категорії три-п’ять зірок на десять років будуть звільнені від сплати податку на прибуток

На цьому наголосила голова Державного агентства України з туризму та курортів Олена Шаповалова на брифінгу в Кабінеті Міністрів України, передає Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

«З 1 січня 2011 року готелі протягом десяти років можуть користуватися податковими пільгами. Це стосується сплати податку на прибуток: є готелі, які отримають категорії три-п’ять зірок, будуть звільнені від сплати цього податку», — заявила керівник Держагенства.

За словами Олени Шаповалової, це нововведення зацікавить готелі отримувати відповідні категорії, підвищуючи таким чином якість своїх послуг, стимулювати будівництво нових і модернізацію старих готелів.

При цьому вона зазначила, що на даному етапі Державне агентство удосконалило існуючий порядок категоризації готелів. Відтепер готелі можуть отримати категорію за декларативним принципом.

Олена Шаповалова зазначила, що процедура присвоєння «зірок» готелю за декларативним принципом безкоштовна і швидка, але відповідальність за недостовірну інформацію повністю лежить на заявнику.

«Декларативний принцип не означає, що готелі повністю звільняються від відповідальності за недостовірні дані, які вони внесли в декларацію. На підставі скарг і запитів будуть проводитися відповідні перевірки і недобросовісні готелі штрафуватимуть», — сказала вона.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>