Більшість людей купують і продають квартиру один-два рази за все життя, так що це дуже серйозна операція. Уже не раз говорилося про те, що це — інвестиція здебільшого особистого капіталу, а тому займатися цим вартує при супроводі професіонала — фахівця в сфері нерухомості. Радник-ріелтор і є такий фахівець, звичайно в міру його компетенції. Він знайомий з комерційними та юридичними аспектами операцій в даній області, йому добре відомі різні особливості населеного пункту, в якому він працює, і він розуміє потреби клієнтів. Такий консультант супроводжує клієнта з найперших етапів процесу купівлі-продажу до переговорів з продавцем або покупцем і остаточного укладання угоди і дозволяє заощадити час і гроші, а також позбутися від зайвого головного болю. Досвід і професіоналізм радника з нерухомості прискорюють і значно здешевлюють угоду з купівлі-продажу або оренди. Професіонал у цій сфері також надасть допомогу в ході переговорів, допомагаючи сторонам дійти згоди та підписати договір. Для продавця консультант відбирає людей, зацікавлених в покупці, що економить багато часу. Ріелтор допомагає порадами, дозволяючи вести продаж по всіх можливих каналах, а також, зрозуміло, допомагає зрозуміти суть бюрократичних процедур, пов’язаних з продажем. Зберегти дорогоцінний час консультант допомагає і покупцям нерухомості. Те, що він знайомий з місцевою обстановкою, з квартирами, виставленими на продаж і з цінами, дозволяє підібрати варіант, який найбільш підходить клієнту, і організувати найбільш вигідну угоду з урахуванням побажань і бюджетом покупця. Саме у професійного консультанта з нерухомості є найбільше шансів і можливостей домогтися вигідної тільки для вас угоди.

Крім того, професійний ріелтор здатний відрізнити якісну угоду від тієї, яку краще уникати. Коли ж мова йде про оренду, важливо, щоб наймачі були мешканцями відповідальними, які стануть оплачувати рахунки, берегти дім і, платити за квартиру. Радник з нерухомості знає, як відсіяти менш надійних людей, і представити орендодавцю лише тих, хто йому підходить, — тих, кому підходить це житло. До того ж консультант може дати власникові квартири кілька порад щодо того, що слід зробити, щоб прискорити її здачу в оренду, — сказати, що в ній слід залишити, а що варто прибрати, плюс, що найважливіше, які запобіжні заходи потрібно вжити, щоб захистити нерухомість. Наймачам ж ріелтор допомагає знайти підходяще їм житло і показує лише ті варіанти, що відповідають їх бюджету і запитам, а це також економить чимало часу. Консультант здатний виявити потенціал нерухомості та вказати наймачам кращі місця в даному районі, а також допомогти на переговорах, щоб добитися найбільш вигідної ціни. І нарешті, важливо вміти вибрати собі радника з нерухомості — знайти того, хто професійно працює.

Неважливо наскільки велике або мале агентство. В різних агентствах працюють різні ріелтори. 

Задавши «правильні» питання можна зрозуміти, з ким маєш справу.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>