На виконання загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства України потрібно понад 23 мільярдів гривень. Такий висновок зробила колегія Рахункової палати (РП) за результатами аудиту використання коштів державного бюджету, виділених Мінрегіонбуду в рамках загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства. Про це йдеться у відповіді СП на офіційний інформаційний запит.

«Чинне законодавство не забезпечує цілісного регулювання питань розвитку ЖКГ. Витрати на капітальний ремонт житлового фонду, в тому числі інженерного обладнання, у структурі тарифів плати за житло досі не передбачені. Як наслідок, зазначені витрати здійснюються в основному за рахунок державного бюджету», — йдеться в повідомленні.
Також у Рахунковій палаті зазначають, що загальнодержавна програма реформування і розвитку ЖКГ на 2009-2014 роки в неповній мірі забезпечує вирішення питань по концентрації фінансових, матеріально-технічних, інших ресурсів, виробничого і науково-технічного потенціалу для її виконання, а також координації діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.
«Прогнозний обсяг фінансового забезпечення виконання заходів програми визначено тільки за такими джерелами, як держбюджет, в сумі 23 365,0 млн. гривень. По інших джерелах обсяги фінансування не визначені. Передбачено лише співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел у співвідношенні залежно від напрямків фінансування, з обсягами бюджетного фінансування. За таких умов програмою переведено основний тягар щодо її фінансового забезпечення на державний бюджет «, — йдеться в повідомленні СП.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>