В рамках реалізації Стратегії розвитку Києва до 2025 р., Головними управліннями КМДА та районними державними адміністраціями підготовлено близько 1,5 тис. інвестиційних пропозицій, всі вони будуть представлені на Першому інвестиційному Форумі в березні поточного року, повідомив Олександр Попов, голова Київської міської державної адміністрації .

«Ми не будемо обмежувати Форум тільки інформацією про основні багатомільярдні проекти. Як будівництво метрополітену, підземних доріг або бізнес-парку «Київ Сіті», це проекти на яких ми будемо акцентувати увагу інвесторів. Втім, ми повинні дати всю базу, і всі, хто буде зацікавлений працювати в Києві, зможуть скористатися цією базою », — розповів А. Попов.
Голова КМДА розкритикував роботу деяких управлінь з підготовки інвестиційних пропозицій. Зокрема А. Попов залишився незадоволений роботою управління туризму, архітектури та охорони здоров’я.
«Дуже часто далі ідей у ​​нас не йде. А так не повинно бути. Ми повинні чітко відпрацювати алгоритм процесу від ідеї до інвестпропозиції. Ми повинні створити умови, коли ці проекти будуть готуватися без бюрократичного затягування. І саме для цього ми реалізуємо проект «Єдиного дозвільного вікна». Вже сьогодні ми маємо позитивний приклад роботи такого центру в Солом’янському районі. Але такі дозвільні центри мають запрацювати у нас вже в першому кварталі поточного року у всіх районах Києва », — підкреслив О. Попов.
Також глава КМДА доручив головам районних адміністрацій підготувати базу тих інвестиційних проектів, розпочатих у минулі роки. Багато з них зараз, з тих чи інших причин, заморожені або їх реалізація припинена.
«Можливо, нам потрібно організувати підтримку тому чи іншому інвестору, в частині реалізації таких проектів. Ви пройдіться Подолом, вулицею Сагайдачного і подивіться — там паркан, там паркан. Вулиця Горького — теж саме. І багато інших центральних вулиць міста, я вже не кажу про спальні райони. Ми повинні тримати руку на пульсі, і управляти цими процесами. Або інвестор, який приходить до Києва інвестує, будує і здає об’єкт, або ми будемо шукати іншого інвестора. Але ми не можемо в столиці України покидати центральні вулиці без нашої уваги, так як воно було раніше », — підкреслив голова держадміністрації.
А. Попов зазначив, що Євро-2012 створює для Києва унікальні інвестиційні можливості. Однак економічна активність міста не повинна піти на спад після закінчення чемпіонату, а для цього Київ повинен стати дійсно інвестиційно-привабливим.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>