Агенція нерухомості «Фаворит-Захід» була створена в 2003 року у м. Львові,працівники мають успішний досвід роботи в сфері нерухомості.

    Мета нашої Агенції створення цивілізованого ринку нерухомості у Львівській області. Основним завданням є створення таких принципів і умов роботи, щоб забезпечити високий професіоналізм для обслуговування  клієнтів. Головним принципом нашої роботи є турбота та індивідуальний підхід до кожного клієнта. 

Всі працівники Агенції мають відповідну кваліфікацію та нададуть вичерпну інформацію про стан ринку нерухомості по Львівському регіону, допоможуть на вигідних умовах продати чи придбати помешкання чи приміщення, кваліфіковані юристи нададуть консультації в сфері нерухомості, а також у разі необхідності у дуже стислі строки вам буде надано кредит на купівлю нерухомості одним з банків-партнерів на найвигідніших для Вас умовах.

   У нашій Агенції працюють спеціалісти з комерційної та промислової нерухомості, юристи , а також ми співпрацюємо з експертами – оцінщиками, нотаріусами з бездоганною репутацією та страховими компаніями, в яких ви зможете застрахувати своє майно та будь – яку угоду з нерухомістю ( так зване титульне страхування).

 Оскільки безпека нашого клієнта це основна вимога сьогодення ми за дорученням клієнта перевіряємо і готуємо всі необхідні документи для відчуження майна, досліджуємо „історію” об’єкта нерухомості, тощо.

  Окремим напрямком нашої діяльності є робота з інвесторами, які бажають взяти участь у будівництві житла та комерційної нерухомості. В таких випадках ми проводимо певні маркетологічні дослідження та надаємо повну комерційну пропозицію. Ми працюємо з будівельними фірмами, які мають великий досвід в будівництві та працюють за новітніми технологіями. Весь проект наші спеціалісти реалізовують починаючи з пошуку оптимальної ділянки, розробки проектної документації та отримання дозволів на будівництво і закінчуючи реалізацією будівельно – інвестиційного проекту.

    Агенція також при бажані клієнта надає послуги по проведенню будівельно — ремонтних робіт, послуги дизайнера по інтер’єру та ландшафту,виготовленню меблів.

Співпраця з агентствами нерухомості Львова та в Україні гарантує швидкий і оптимальний підбір об’єкта нерухомості саме для ВАС.

Звертайтеся до нас і ми завжди будемо раді Вам допомогти.

Наша адреса: м. Львів, проспект Чорновола,1/33

тел. ( 032) 243-44-11,факс ( 032) 243-44-22, моб. +38093-873-8282

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

2 Коментарів до Агенція нерухомості «Фаворит-Захід» (про нас).
  1. Aspaj:

    Вітаю «Фаворит — Захід»! Вітання з Германії! Приємно чути ВАС і ПРО ВАС «на весь голос»,як кажуть (в інтернетній сітці тобто). Особливо зворушливо та глибоко це сприймається, коли сам ти далеко від тих, кого знав, з ким пересікався та співпрацював у минулому. Так. Ностальгія. Але життя прекрасне навіть у цьому! Бажаю вам надзвичайно продуктивної праці та непохитного авторитету, репутації та неймовірного попиту на ваші постуги — у клієнтів!
    Р.S.А можливо нас у майбутньому ще чекають якісь цікаві спільні проекти … Хто знає…

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>