Аналітики вважають вкладення в комерційну нерухомість Європи перспективними для інвесторів. Сприятливий фон для вкладень підтримується як і раніше високим попитом на таку нерухомість. До такого висновку прийшли експерти Jones Lang LaSalle.

Різке погіршення економічної ситуації в Європі не могло не вплинути на прогнози розвитку ринку нерухомості. Як розповів голова відділу прогнозів Jones Lang LaSalle Ендрю Баррелл: «У 2012 році ми не очікуємо стрімкого зростання, однак прогнозуємо помірне зростання ставок оренди на преміальну нерухомість».

У середньому зростання ставок оренди в преміальному сегменті в Європі в 2012 році прогнозується на рівні 1-2%, тоді як у Москві та Санкт-Петербурзі показники можуть збільшитися на 4-10%, підрахували експерти Jones Lang LaSalle.

Згідно з прогнозами компанії, комерційна нерухомість прайм-класу буде більш стійка до коливань на фінансових ринках, ніж під час попереднього глобального економічного спаду.

Крім того, очікується, що вартість основних активів у всіх секторах залишиться стабільною.
«У таких містах, як Лондон, Париж і Мюнхен, інтерес до нерухомості прайм-класу як і раніше значний. Ціни на нерухомість у цих містах будуть залишатися високими в зв’язку з низькими ризиками. Зростання сектора відбудеться головним чином за рахунок ринків Північної і Східної Європи , а найперспективнішими в цьому році стануть основні центри Центральної та Східної Європи, наприклад, Москва і Варшава «, — сказав Роберт Стассен, глава відділу досліджень фінансових ринків та інвестицій у країнах ЕМЕА, Jones Lang LaSalle.

У свою чергу Керівник відділу аналітики ринків торговельної нерухомості та інвестицій компанії Jones Lang LaSalle, Росія та СНД Олеся Черданцева зазначила, що інвестори, які шукають вищу прибутковість, усвідомлюють потенціал Росії. Так, ставки капіталізації в усіх секторах нерухомості Москви і Санкт-Петербурга, як і раніше значно перевищують показники європейських ринків.

«Більше того, ми очікуємо подальшого збільшення вартості активів, тому що, на відміну від Європи, російські показники, зокрема ставки оренди, ще не відновилися до передкризового рівня. Згідно з нашими прогнозами, в 2012 році ставки оренди у всіх секторах комерційної нерухомості Росії продовжать зростати «, — додала вона

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>