Після реконструкції Андріївський узвіз матиме не тільки оновлену інфраструктуру та благоустрій, а й власний статут, в прямому ефірі телеканалу «Київ» розповів Олександр Попов, голова Київської міської державної адміністрації.

«Ідея надати Андріївському узвозу особливий статус і затвердити його статут належить киянам. Ми підтримаємо таку ініціативу, однак, які конкретно позиції будуть задекларовані цим документом — визначать самі кияни. Я буду пропонувати чітко зафіксувати в статуті поверховість, якої повинні дотримуватися при реконструкції, прописати умови ведення бізнесу, в першу чергу — торгівлі, необхідно врахувати культурну і туристичну складову. Адже Андріївський узвіз повинен зберегти свій особливий дух. А для цього ми повинні зберегти його унікальність та історію », — розповів А. Попов
За словами чиновника, статут повинні вилити з бронзи, латуні або у вигляді пам’ятного знака встановити на початку вулиці. Разом з тим А. Попов повідомив про плани КМДА щодо благоустрою Контрактової площі. За словами голови міськадміністрації, саме вона стане відправною точкою всіх історичних туристичних маршрутів міста.
«Минулого року на Контрактовій площі ми прибрали кілька десятків самовільно встановлених кіосків і зараз дуже серйозно обговорюємо перспективи благоустрою цієї території, враховуючи її історичні та архітектурні особливості. Я думаю, цілком закономірно зробити Контрактову площу стартовою точкою туристичних маршрутів, які будуть носити назву «Старе місто». З неї буде починатися знайомство з історичним Києвом — від Подолу до Києво-Печерської Лаври та Художнього Арсеналу. Ми плануємо облаштувати і пішохідний маршрут, і велодоріжки. Думаю, і кияни, і гості столиці насолоджуватимуться прогулянками цими маршрутами», — підкреслив глава КМДА.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>