Колись ця чорноморська країна вважалася «новою Іспанією» для британських покупців нерухомості, проте згодом ситуація змінилася самим кардинальним чином. Почасти — завдяки росіянам.

У списку найгірших ринків нерухомості для інвестицій за підсумками минулого року, складеному консалтинговою компанією Colordarcy, Болгарія посіла четверту сходинку (на першій, до речі, розташувалася Ірландія).

У дослідженні компанії говориться, що «ціни на нерухомість в Болгарії знаходяться в стані вільного падіння. Після результату британських та ірландських інвесторів на ринку домінують росіяни, які вміють торгуватися, що призводить до подальшого падіння цін ».

У 2012 році, за прогнозом Colordarcy, Ірландія, Кіпр, Греція, Болгарія і Чехія залишаться самими ризикованими напрямами для серйозних інвесторів, повідомляє Novinite.com.

Нагадаємо, що в столиці Болгарії — Софії — квартиру можна купити за 400 євро за «квадрат».

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>