Вивезення викинутих старих меблів, побутової техніки, речей домашнього вжитку та іншого негабаритного сміття входить в тариф на вивезення ТПВ. На вивіз будівельного сміття потрібно укладати окремий договір.
Про це сьогодні, 25 січня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомила заступник директора комунального підприємства «Жилкомсервіс» Тетяна Поздєєва.

«До негабаритного сміття належать предмети розміром 50х50х50 см. Умовно кажучи,« негабарит »- це що вийшли з ужитку речі домашнього вжитку, холодильники, газові плити, старі меблі. Вивезення негабаритних відходів включений в послугу вивезення сміття, тому немає необхідності виносити їх на смітник під покровом ночі. Але будівельне сміття до негабаритного не відноситься — для його вивезення можна укласти окремий разовий договір з КП «Комплекс з вивозу побутових відходів», — уточнила заступник директора комунального підприємства.

Як повідомив директор Департаменту житлового господарства Харківської міської ради Роман Нехорошков, зараз в Харкові визначають додаткові місця для зберігання негабаритних відходів.

«Коли негабаритне сміття складують біля кожного під’їзду, істотно ускладнюється процес вивезення спецтехнікою і доводиться залучати дворових робочих. Саме тому зараз ми проводимо моніторинг потенційних місць складування негабаритних відходів », — уточнив Роман Нехорошков.

Він підкреслив, що категорії сміття визначені в Правилах надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 січня 2008 року № 1070.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>