У 2011 році слабкі гравці пішли з ринку, а решта готові продемонструвати реальне зростання виробництва, вважають в «Спецбудмонтаж-України»

Так, за словами в.о. керівника «Спецбудмонтаж-України» Сергія Жукова, на 2012 рік компанією вже сформований і законтрактований обсяг замовлень на рівні 2011 року. Темпи приросту обсягів виробництва в 2012 році очікуються на рівні 22%. 
Темпи приросту обсягів виробництва компанії в 2011 році склали 15% (в порівнянні з 2010 роком). У майбутньому році компанія відновлює такий напрямок як цивільне будівництво, яке протягом останніх двох років фактично не було затребуване на ринку. У другому кварталі 2012 року «Спецбудмонтаж-України» почне реалізацію низки житлових проектів у Харкові та інших регіонах України.

За словами Сергія Жукова, в 2012 році зміниться структура виробництва компанії. «Якщо в 2011 році 90% наших замовлень припадало на будівництво промислових об’єктів, а 10% — на зведення торгово-офісних, то в прийдешньому році відновиться і будівництво житлових будинків. Прогнозований відсоток цивільного будівництва в структурі виробництва в 2012 році складе близько 34%. Це надзвичайно позитивні зміни, які говорять про поступовий вихід з кризи будівельної галузі України «, — зазначив він.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>