На період проведення в Києві матчів Євро-2012 будівництво метрополітену на Теремки зупиняти не будуть, розповів Генеральний директор компанії «Київметробуд» Володимир Петренко.

«Ми не заважаємо єврочемпіонату. У нас висока культура виробництва, і нам не соромно показати європейцям наші методи будівництва, адже це світовий рівень », — зазначив він.
Володимир Петренко також розповів, що станції «Іподром» і «Теремки» будуть здавати в експлуатацію одночасно.
«Здавати в експлуатацію по одній станції економічно недоцільно, оскільки за кожною з них повинна бути камера з’їзду, тобто оборот тупика рухомого складу. Тому, враховуючи, що з коштами проблематично, не так просто фінансувати це капіталомістке виробництво, ми визначилися, що камера з’їзду буде одна — за станцією «Теремки». Там буде практично маленьке депо — пункт технічного огляду поїздів, щоб можна було не ганяти їх в депо через всю лінію, а зробити незначний ремонт на місці », — розповів гендиректор «Київметробуду».

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>