Термін подання податкової декларації про доходи для фізичних осіб і майновий стан встановлено до 1 травня 2012 року. До цієї дати фізичні особи зобов’язані подати до органів ДПСУ з інформацію про доходи, отримані у 2011 році.

У нинішньому році подати декларацію зобов’язані громадяни, які протягом 2011 року одержували дохід у вигляді заробітної плати та суми винагород за цивільно-правовими договорами від кількох податкових агентів. При цьому загальна сума доходів за будь-який календарний місяць 2011 року повинна перевищувати десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, тобто – 9 410 гривень. Інформацію в податкові органи платники зобов’язані подати за місцем своєї реєстрації. Декларанти можуть знизити свій загальний річний оподатковуваний дохід, якщо протягом звітного періоду вони платили кошти за навчання, повертали фінансовим установам проценти за іпотечний кредит і т.п.

У разі потреби кожен платник податків може отримати консультацію в органах ДПСУ. Для цього необхідно звернутися до фахівців-консультантів місцевої податкової інспекції.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>