Як стало відомо «Багнет» з достовірних джерел, землевідведення в селі Проців і Вороньків Бориспільського району Київської області тимчасово призупинено.

Рішення місцевих чиновників щодо відведення мальовничих земельних ділянок, заяви на відведення яких писали студенти, бомжі, наркомани і безробітні, відкладено на невизначений термін.

Як повідомлялося, в листопаді 2011 року журналісти низки ЗМІ виявили та оприлюднили незаконну схему землевідведення в ласих місцях у районі Києва.

Схема полягала в тому, що заявники пишуть прохання про землевідведення і паралельно тут же передають право розпоряджатися землею третім особам. При цьому земельні ділянки оформлялися аж по 2 га (!) На кожного заявника, який після оформленого відмови на свою майбутню земельну ділянку отримував по 150-250 грн. «Гонорару».

«Те, що рішення за даними землевідведеннями призупинено, зовсім не означає, що ці землі будуть «гуляти» і далі. Не виключено, що місцеві чиновники повернуться до дерибану в цих населених пунктах після того, як затихне галас, а правоохоронці не знайдуть нічого кримінального у цій схемі. Можливо, землі в Процеві і Воронькові будуть відведені вже найближчим часом », — повідомили в місцевій раді.

До речі, голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк дав доручення правоохоронним органам області щодо проведення перевірки за інформацією, поширеною в ЗМІ, про протиправні операції з земельними ресурсами. Зокрема, крім усього іншого, йдеться і про земельний дерибан у тому самому Бориспільському районі. Зараз ведеться перевірка в рамках даного доручення, кажуть у МВС.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>