Дніпропетровське інвестиційне агентство запропонувало компанії Euroglas (Швейцарія), яка планує інвестувати € 250 млн. у будівництво заводу з виробництва плоского фасадного і інтерьерного скла, два майданчики на вибір — у П’ятихатському районі та Жовтих Водах, повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

Як сказано в повідомленні, плани щодо нового заводу обговорили голова облради Євген Удод і керівник проекту з будівництва підприємства Euroglas.
Є. Удод також запропонував компанії Euroglas покроковий супровід проекту з моменту остаточного вибору будівельного майданчика. Виробництво та продукція заводу будуть високоякісними та екологічно безпечними.
Нагадаємо: раніше Euroglas розглядала можливість будівництва нового склозаводу на базі Губинихського цукропереробних заводів (Новомосковський р-н Дніпропетровської обл.), Обсяг інвестицій в проект планувався на рівні до $ 200 млн.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>