Приймаюче місто Львів вважає підготовку готельної інфраструктури до Євро-2012 однією зі своїх сильних сторін. Прийняти вболівальників під час турніру місту допоможе курортний Трускавець, розташований в 80 км від міста. Однак у самому Львові до чемпіонату буде відкрито ще шість готелів, повідомив керівник департаменту Євро-2012 Львівської міськради Олег Засадний.

«Непрості економічні умови тих років, на щастя, не вплинули на плани представників готельного бізнесу, тільки кілька пригальмували темпи будівництва. На мапі Львова незабаром з’являться прекрасні новозбудовані чи реконструйовані готельні комплекси, які стануть прикрасою архітектурного обличчя стародавнього міста. Останні штрихи наносять дизайнери та персонал в новому готелі «Нобіліс». До єврочемпіонату в цілому планується відкрити ще шість готелів. Активно добудовується друга черга п’ятизіркового готелю «Леополіс», у фешенебельних номерах якого розмістяться члени сім’ї УЄФА, а також чотиризірковий готель на 117 місць — «Вінтаж». Статус п’ятизіркового після реконструкції матиме один серед кращих в місті «Гранд Готель», (проспект Свободи). Оновлюється і найстаріший готель Львова — «Жорж», — розповів керівник євродепартаменту. Він додав, що до існуючої в місті готельної мережі додадуться і фешенебельні номери реконструйованих «Шопена», «Асторії», «Швейцарського».

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>