У 2012 р. в Донецькій, Київській, Львівській і Харківській областях планують здати в експлуатацію 49 готелів на 4,9 тис номерів, повідомили в прес-службі Нацагентства Євро-2012 (Укрєвроінфрапроект).

Серед об’єктів розміщення, які цього року повинні підготувати, — 12 готелів на 2 тис. номерів у Київській області, 16 готелів на 1 тис. номерів у Донецькій області, 11 готелів на 1 тис. номерів у Львівській області та 10 готелів на 600 номерів на Харківщині.
З них: на 90% і більше готові 1,5 тис. номерів, на 75% і більше готові 1,4 тис. номерів, до 75% — готовність 1,7 тис. номерів.
Зазначимо, щоб стимулювати розвиток готельного господарства, в 2011 р. в Україні визначили 8 готелів яким частково будуть відшкодовані відсотки за користування кредитами, наданими банками для будівництва, реконструкції та переоснащення таких об’єктів в рамках підготовки країни до єврочемпіонату.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>