Волонтерів міста Києва на ЄВРО-2012 одягнуть у сіро-зелену форму. Дизайн екіпіровки вже узгодили з УЄФА, повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

Зокрема, верх форменого одягу буде зелений, а низ — сірий. Кожен волонтер отримає повний комплект одягу та спорядження. А саме, дві футболки, кепку, куртку, штани, шорти, взуття, сумку, шкарпетки, плащ проти дощу, бейдж з акредитаційної карткою, ручку, блокнот і роздатковий матеріал (фан-путівники і Z-карти).
Як інформує КМДА, тендер на визначення організації, яка виготовить форму для добровольців, вже оголошено. Триває робота над організацією системи харчування волонтерів.
Нагадаємо, в столиці вже завершили реєстрацію волонтерів приймаючого міста на ЄВРО-2012, яка тривала з початку березня до кінця грудня 2011 року. У добровольці погодилися 8 тис. 70 кандидатів. Зараз триває відбір, навчання та тренінги помічників турніру.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>