На сьогоднішній день заброньовано менше 20% законтрактованих туристичними агентствами готельних номерів та інших місць розміщення у приймаючих футбольний чемпіонат українських містах, повідомив Маркіян Лубківський, директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні.

«Треба враховувати, що криза вплинула на платоспроможність європейців. І 80% вболівальників, які хочуть приїхати в Україну, шукають бюджетне житло нижчої категорії », — підкреслив глава місцевого оргкомітету Євро-2012.
М. Лубківський також зазначив, що нарешті-то туристичні оператори оптимізували свої пропозиції та почали пропонувати розміщення на кілька днів, аж до двох ночей, а не на тривалі терміни багатотижневі, як було раніше, і це буде робити країну доступнішою для зарубіжних туристів.
«Квитки придбали на нашому сайті вболівальники з 196 країн. Треба чекати великого напливу туристів і дізнаватися заздалегідь про них якомога більше. Наприклад, днями ми зустрічалися з делегацією з Голландії та дізналися, що у нідерландських вболівальників є традиція проводжати команду до стадіону, на якому буде грати. Уявіть: колона з 10 тис. фанів з фан-зони (хто з квитками, хто без) буде рухатися до харківського стадіону! Місто повинно бути до цього готове», — прокоментував М. Лубківський.
Директор турніру УЄФА Євро-2012 зазначив, що в даний час робота спрямована на те, щоб приймаючі міста активізували контакти з національними футбольними федераціями та організаціями вболівальників тих країн, збірні яких гратимуть в Україні.
Розглядається також можливість організації на час проведення турнірів каботажних перевезень, коли прибулих на чартерних рейсах вболівальників вже в аеропорту будуть чекати їхні автобуси, які будуть забезпечувати пересування фанів по території України.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>