Останнім часом в більшості міст України все частіше і частіше зустрічається реклама «квартири подобово», «квартири подобово без посередників». Починаючи від газет, закінчуючи інформацією в інтернеті. Для прикладу, при введенні запиту «квартири подобово» Пошукова система Google видає нам сайти приблизно 1000 організацій і варіантів «від господарів», які здають квартири подобово. «Такий вид діяльності, як оренда квартир на добу, не може здійснюватися, коли з фінансовою сферою все стабільно. Це показник проблем як в готельному сегменті, так і в економіці в країні», — розповідає власник фірми «Квартири подобово» Тимофій Плетньов. «В європейських країнах найменша тривалість оренди квартир — 1 тиждень, і, звичайно, це стосується переважно курортних міст. Зокрема, у Чехії туристам не доведеться шукати квартиру на одну добу, оскільки готелі коштують від 25 євро». Брак готелів та неєвропейські тарифи вже повною мірою «оцінили» навіть делегати OOH, які більш поблажливі до цін у євро з двома нулями, ніж наші співвітчизники, для більшості з яких люксові готелі більш ніж не по кишені.

Так в чому ж плюси і мінуси готелів і квартири на добу?

Переваги готелів:

Престижність. Деякі люди селяться тільки в готелях, і тільки в тих, які відповідають їх зірковості.

Місце розташування. Хоча багато квартир знаходяться в центральній частині міста, але, все одно, готель легше відшукати в чужому місті.

Звітність. Наскільки ми знаємо, власники більшої частини квартир мають ПП і, так само, як і готелі, оформляють документи для фінансової звітності, але деякі відрядження про це не знають і вважають за краще номери в готелях.

Боязнь нового. Багато людей орендують кімнати в готелях, тому що не мають досвіду подобової оренди квартир.

Сервіс та безпека. Наявність адміністратора, який проконсультує з усіх питань, покоївки, яка буде кожен день приводити до ладу квартиру, охоронця, який охороняє Вашу безпеку, а також наявність ресторану є суттєвими плюсами при ухваленні рішення в бік готелю.

Недоліки готелів:

Ціна. Всього один мінус, але дуже часто він переважує всі переваги. (хостели цей мінус виправляють, так як ціни у хостелі дешевші ніж подобова квартира)

Переваги квартири подобово без посередників :

Вартість. Квартира значно дешевше, ніж готельний номер, особливо якщо знімати квартиру без посередників, а оскільки, орендуючи квартиру подобово ви платите не за одну особу, а за квартиру загалом, то, за умови, що ви приїжджаєте не один, економія досягає 70% у перерахунку з готелем. Більше того, знімаючи квартиру навіть на п’ять і більше днів, Вам нададуть знижку, на що не доводиться розраховувати в готелі. Домашня обстановка, наявність кухні, сам факт проживання в окремій квартирі, а не в «громадському місці» — вагомий фактор для людей, які не комфортно сплять в готелях.

Недоліки квартир подобово:

Безпека. Факт, що Ви іноді піднімаєтеся в квартиру по мало освітленому брудному під’їзду, є великим недоліком квартир. А те що ваші попередники мали можливість зробити дублікати ключів і за вашої відсутності увійти у квартиру теж не відкидаєйте. Немає гарантій і що до порядності власника квартири.

Розвиток взаємин між готелями і квартирами подобово від господарів будуть в більшості своїй залежати від будівництва готелів та доступності цін на номери.

Вже зараз Ви можете забронювати номер у готелі або хостелі, просто зробивши заявку на сайті hotels.rtop.com.ua

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>