Аналіз ринку на початок 2012 р. показав, що кількість банків, що пропонують іпотечні кредити на ринку нерухомості, скоротилася практично на 15%.
І найбільш різко знизилося число фінустанов, що пропонують іпотеку за термінами на 10 і 15 років. Про це  повідомив заступник голови Правління, директор з роздрібного бізнесу ПАТ Енергобанк Андрій Мойсеєнко.

За його словами, це обумовлено тим, що банки сьогодні зосереджені на збереженні достатньої ліквідності і зміцненні своїх позицій на випадок погіршення прогнозів щодо розвитку світових економік і їх ймовірного впливу на український ринок.

Андрій Мойсеєнко зазначив, що сьогодні ситуація така, що, здебільшого, кредитні пропозиції банків на покупку житла складно назвати доступними. Основними моментами представник ПАТ Енергобанк назвав високі ставки по позиках у гривні, високі вимоги до офіційних доходів позичальника, а також відсутність низьких авансів і скорочення термінів кредитування.

«На цьому тлі наша партнерська програма з Державною іпотечною установою при максимальній ставці по кредиту в 15% річних у гривні на термін до 30 років робить для населення придбання власної квартири більш доступним і економічно вигідним», — зазначив Андрій Мойсеєнко.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>