Починаючи з лютого 2012 року, будь-які угоди в Іспанії вартістю більше 3000 євро повинні будуть проводитися через банк. Таким чином, оплачувати їх готівкою буде заборонено.

В першу чергу влада Іспанії, яка за допомогою цього заходу посилюють боротьбу з неплатниками податків, мають намір поставити під особливий контроль сектори будівництва і нерухомості.

Багато російських ріелторів, продають нерухомість в Іспанії, вважають, що цей захід ніяк не відіб’ється на російських покупців, оскільки вивозити за кордон нашим співвітчизникам більше 10 000 євро готівкою заборонено в будь-якому випадку. Однак деякі ріелтори стверджують, що випадки оплати будинків і квартир в Іспанії росіянами за готівку — не рідкість, відзначає видання Euromag.

Як би там не було, нова ініціатива іспанської влади повинна привернути сумлінних іноземних покупців, оскільки свідчить про готовність уряду країни виконувати вимоги міжнародного Договору про протидію «відмиванню» коштів.

Згідно з офіційною статистикою, в третьому кварталі 2011 року обсяги продажів нерухомості в Іспанії іноземцям збільшилися на 24,7% в річному численні.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до Іспанія вводить заборону на купівлю будинків за готівку
  1. Добре що «наші» ще до цього не додумалися :-)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>