Як проінформувало Управління земельних ресурсів Івано-Франківського міськвиконкому, з початку попереднього року міський бюджет за рахунок оренди землі поповнився на 17,6 млн гривень. Це на 7% більше запланованої суми.

Заступник начальника Управління земельних ресурсів Микола Іванчишин повідомив, що даний показник зростає з кожним роком. Якщо в 2008 році від оренди землі отримали всього 9,2 млн гривень, 11,5 млн гривень — в 2009 році, в 2010 році ця сума становила 17,7 млн. Що стосується 2011 року, то за 9 місяців міській владі вдалося заробити практично стільки ж — 17,6 млн гривень. Найбільший обсяг коштів, зазначає чиновник, надходить до бюджету від здачі в оренду земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти комерційної нерухомості. У попередньому році від оренди таких наділів було отримав 5,2 млн гривень.

В цілому, надходження до бюджету від плати за землю по області в 2011 році склав 176 млн гривень. Для порівняння, в 2009 році цей показник дорівнював 145 млн гривень, а в 2007 році — всього 65 млн гривень.

У 2012 році в Івано-Франківській області планується створити базу даних всіх земельних ресурсів, що, на думку Н. Іванчишин, допоможе спростити вирішення питань про оренду землі.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>