Кабмін відстрочив обов’язкове обладнання операторами парковок паркоматами та автоматичними в’їзними і виїзними терміналами до 1 квітня.

«Введення паркоматів відкладається на один квартал — до 31 березня включно», — заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.
До прийняття такого рішення уряд спонукали численні звернення органів місцевої влади та самоврядування.
«Далеко не всі міста, на відміну від мільйонників, мають досить розвинену сферу паркування, оператори ринку часто не мають достатнього обсягу коштів на значні інвестиції, якими є придбання і обслуговування паркомата або терміналу», — пояснив міністр.
У той же час він висловив упевненість, що наявність паркоматів у майбутньому є обов’язковим і сприятиме детінізації ринку.
Крім того, Близнюк повідомив, що з 1 червня з метою запобігання тіньового обороту коштів придбання паркувального талона стане можливим тільки в безготівковій формі.
На сьогоднішній день, за орієнтовною оцінкою міністерства, для обладнання всіх відведених майданчиків для платного паркування в країні необхідно встановити близько 7 тис. паркоматів.
Їх вартість в залежності від комплектації становить від 10,4 тис. до 48,5 тис. гривень.
Зазначимо, що з 1 січня 2012 року в силу вступили пункти, які зобов’язують операторів обладнати майданчики паркоматами з розрахунку 1 автомат на 10 паркомісць і автоматичними в’їзними і виїзними терміналами.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>