Кабінет Міністрів України схвалив проект закону «Про енергетичну ефективність житлових і громадських будівель» на засіданні 11 січня 2012.

Метою законопроекту є визначення правових, економічних та організаційних засад забезпечення енергетичної ефективності житлових та громадських приміщень, а також створення умов для скорочення споживання в них енергоресурсів. Про це повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

У законопроекті, зокрема, визначаються:

- Основні принципи державної політики у сфері енергетичної ефективності будівель;
- Органи, уповноважені здійснювати державне управління в цій сфері та їх повноваження;
- Організаційно-правові основи паспортизації енергетичної ефективності будівель;
- Основні енергоефективні заходи в будівлях;
- Загальні принципи професійної діяльності та інформаційного забезпечення у сфері енергетичної ефективності будівель, права та обов’язки власників (співвласників) будівель.

Відповідно до законопроекту, наявність паспорта енергоефективності будівлі є обов’язковим при його будівництві, а також при капітальному ремонті, реконструкції, відчуження або передачі в найм (оренду) існуючих будівель. Зараз в Україні відсутнє спеціальне законодавство, що стосується питань енергетичної ефективності будівель.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>