Кабінет міністрів України своєю постановою № 1278 від 23 листопада 2011 затвердив методику нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів). Відповідна постанова опублікована у виданні «Урядовий кур’єр».
Так, згідно з методикою, об’єктом нормативної грошової оцінки земель, є земельна ділянка, яка використовується за функціональним призначенням незалежно від того, до якої категорії він віднесений. Оцінка земель проводиться з урахуванням відомостей державних кадастрів документації із землеустрою, містобудівної документації на регіональному рівні.

Грошова оцінка земель визначається за формулою, що включає площу земельної ділянки дорівнює рентному доходу для відповідної категорії земель (у гривнях на рік), термін капіталізації, коефіцієнт, який враховує місце розташування земель, коефіцієнт, що враховує вид використання земельної ділянки та встановлюється залежно від складу угідь земельної ділянки відповідно до даних Державного земельного кадастру, коефіцієнт, що враховує незалежність земельної ділянки від земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історичного призначень, коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель.

Результат нормативної грошової оцінки окремої земельної ділянки оформляється та видається територіальним органом Держземагенства як виписка з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель району.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>