Протягом більше трьох десятиліть туристам в Японії пропонують так звані капсули-готелі, пізніше вони завоювали популярність серед безробітних — за дешевизну оренди. Гонконг незабаром може послідувати цьому прикладу.

Компанія Galaxy Stars Ltd. планує імпортувати житлові капсули і розраховує на запуск готелів в деяких найжвавіших районах Гонконгу.

За словами керуючого директора цієї компанії Еріка Вонга, цільовий ринок даного виду житла — індивідуальні туристи і студенти. А довгострокова мета Galaxy Stars — розміщення капсульних готелів на високошвидкісних залізничних станціях в материковому Китаї.

Розміри кожної капсули близько 90 см в ширину і 180 см в довжину — зручні для дорослого нормальної комплекції, але вони також можуть бути пристосовані до будь-якого розміру. Як правило, «номери» складені в два ряди. Вони оснащені електричними розетками, плоскими телевізорами і ніші для зберігання дрібних особистих речей.

Як пише CNN International, для гуртожитків щомісячна орендна плата становить $ 400, яка буде включати Wi-Fi і комунальні послуги.

Повідомлення ЗМІ про плани компанії змусило владу Гонконгу виступити із заявою, що капсульні готелі повинні відповідати стандартам готелів і апартаментів, які включають в себе достатній простір, освітлення, вентиляцію, вогнестійкість та засоби порятунку. Але, як каже Вонг, готелі-капсули повинні мати свій власний набір правил, яких ще немає в Гонконзі.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>